Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
FerrCon Sp. z o.o.
 | ul. Żwirki 13 , 97-300  Piotrków , Polska
 | tel. 44 646 49 64  | fax: 44 649 98 38
Zabezpieczenia - powłoki antykorozyjne

Jeżeli chcecie mieć pewność, że elementy z metalu unikną niszczącego działania wilgoci, warto zainwestować w jedną ze znanych i chętnie używanych metod, jaka może je przed tym ochronić.

Od lat zajmujemy się tworzeniem specjalistycznych zabezpieczeń w postaci powłok lakierowanych. Posiadamy również licencję na tworzenie osłon antykorozyjnych i ognioodpornych ( flame-stal od R15 do R60). Proces nakładania całej nawierzchni rozpoczyna się od najskuteczniejszej obecnie metody przygotowania podłoża pod malowanie - od śrutowania przy pomocy specjalistycznej komory opartej o technologię strumienio – ścierną. Dzięki tej obróbce z powierzchni metalu usuwane są wszelkie zanieczyszczenia stałe (takie jak rdza, zendra czy stare skorodowane już powłoki lakierowe). W efekcie staje się ona również bardziej chropowata, a jednocześnie zyskuje o wiele lepszą przyczepność. Dzięki temu w późniejszym czasie powłoki antykorozyjne zachowują swoją jakość przez znacznie dłuższy czas.

Po operacji przygotowania podłoża wszystkie powierzchnie stalowe zostają poddane właściwemu malowaniu w lakierni wyposażonej w agregat malarski. Urządzenie to, poprzez metodę bezpowietrzno – hydrodynamiczną nanosi na całość odpowiednio grubą, a także wytrzymałą powłokę lakierniczą o właściwościach antykorozyjnych. Dodatkowo, klient ma możliwość wyboru odpowiedniego koloru z palety RAL.

Komora śrutownicza - Śrutowanie

Używana w naszym zakładzie komora BLASTECO PC-BE 1555 o wymiarach 15m x 5m x 5m, umożliwia nam:

  • Śrutowanie dużych elementów konstrukcyjnych,
  • Precyzyjne przygotowanie każdego podłoża pod nałożenie specjalistycznej ochrony lakierniczej (do klasy Sa 2 ½ )
  • Znaczne przedłużenie trwałości osłony antykorozyjnej,
  • Dokładne usunięcie zanieczyszczeń z powierzchni metalu,

Dodatkowo, używane w naszym przedsiębiorstwie urządzenie pozwala w znacznym stopniu zredukować zużycie energii elektrycznej, a co za tym idzie zmniejszyć cenę proponowanych przez nas usług. Komora ta jest również wykonana w technologii przyjaznej dla środowiska naturalnego, a ponadto gwarantującej maksymalne bezpieczeństwo pracy operatora i szybkie wykonane całej usługi.

Popular Tags

Login Form